close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wtorek 12 Grudzień 2017 | Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Strona głównaKontaktAktualnościGaleriaPrzetargiWirtualne wycieczki po Gminie CzłuchówMapyABC o azbeścieCZYSTE POWIETRZE POMORZA EDYCJA 2017
INFORMATOR
SAMORZĄD
SPORT
ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
OCHRONA ŚRODOWISKA
Edukacja
LOKALNA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
  
Kalendarz wydarzeń
Grudzień
N Pn Wt Śr Cz Pt Sob
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31on line: 13 odwiedzin:Alkohol a zdrowie

 

Gmina Człuchów została ambasadorem ogólnopolskiej kampanii „Sprawdź, czy twoje picie jest bezpieczne”. To kolejny krok w kierunku uświadomienia społeczeństwu konsekwencji nadużywania alkoholu.
We wtorek (7.04) w gmachu Sejmu odbyła się uroczystość inaugurująca kampanię. W jej trakcie sekretarz gminy Człuchów Arkadiusz Kubalewski odebrał dokument potwierdzający mianowanie samorządu partnerem kampanii.

Na tle plakatu promującego kampanię: od lewej: Karzyna Łukowska - Zastępca Dyrektora Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych 

i Arkadiusz Kubalewski - Sekretarz Gminy Człuchów 


”Nasza działalność polegać będzie między innymi na dystrybuowaniu przez gminę materiałów związanych z tematem kampanii. Skierowana jest ona do dwóch grup – dorosłych i gimnazjalistów. Przesłanie do młodzieży jest jednoznaczne – młodzi w ogóle nie powinni pić alkoholu!!

Natomiast osobom dorosłym kampania uświadamia i informuje o skutkach społecznych i zdrowotnych  spożywania alkoholu oraz o  ilościach alkoholu, które można spożywać bezpiecznie i takich, które stanowią zagrożenie” - wyjaśnia sekretarz.
Do akcji włączą się członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów oraz funkcjonariusze straży gminnej. Planujemy także ścisłą współpracę z policją w akcji informacyjnej skierowanej do kierowców
Do mieszkańców gminy Człuchów trafią ulotki i plakaty przygotowane przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, a na stronie internetowej gminy umieszczone zostaną spoty promujące kampanię.

 

WYHAMUJ W PORĘ!!

 

więcej na stronie: www.wyhamujwpore.pl

 

SPOTY TELEWIZYJNE I RADIOWE(wersja mpeg2, mp3) - do pobrania w poniższych linkach

1 spot

2 spot

3 spot

4 spot

 

 
«« wstecz
drukuj wyślij ten link
  Facebook
Oferta inwestycyjna
Biuletyn Informacji Publicznej
Język migowy
Chojnicko-Człuchowski Miejski Obszar Funkcjonalny


POGODA
  

REKLAMA
  

  
© 2008 - 2017 Człuchów Strona głównaAktualnościBiuletyn Informacji Publicznej